Ürünlerimiz


Pimapen

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Alüminyum Doğrama

Aluminyum doğrama pvc pencere sektörü yaygınlaşmaya başladıktan sonra daha şok işyerleri için tercih edilmeye başlanmıştır.

Çelik Kapı

Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkansız sağlam kapılardır.

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve belirli standartlara sahip olması nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

Çelik Çatı

Çelik çatı yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir.

Duşakabin

Duşakabin; duş alırken etrafı sıçrayan sulardan korumak, banyoyu duş alırken başka insanların kullanmasını sağlamak, kompakt duşakabinler sayesinde aldığınız duşun kalitesini arttırmak ve banyomuza modern bir görünüm kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir banyo eşyasıdır.

Ferforje

Ferforje işi her ustanın yapamayacağı bir iş hatta sanattır. Düzgün yapılabildiği takdirde çok lüks ve gösterişli bir iştir.

Dış Cep Mantolama

Yapılarımızda ısınma ve serinleme amaçlı kullandığımız kombi,kalorifer,klima ve benzeri cihazların sarf ettikleri enerji,mantolama tatbikatları ile %50 azaltılabilmektedir.

Sineklik

Pencere ve balkon kapısı gibi açılıp kapanma özelliğine sahip olan ve mekanların havalandırılması esnasında açık kalan alanlardan ,uçan veya yürüyen haşerelerin içeri girmesini engelleyen birçok çalışma biçimine sahip ürünlere genel anlamıyla sineklik denilir.

Raylı Tente Sistemleri

Tente; güneşin, rüzgarın, yağmurun olumsuz etkilerinden korunmak için kullanılan bir sistemdir. Genelde bez veya naylondan üretilip, deniz ve kara araçları, ticari ve özel mekanlar için üretilmektedir.

Tentelerin bu kolaylığı sayesinde güneşin, rüzgarın, yağmurun aşırı etkilerinden kurtulmak kolaylaşmıştır. Tenteler hafif üst örtü sistemleri oldukları için, bu sistem ile geniş açıklıklar kolaylıkla geçilebilmektedir.

Yeni Dönem Motorlu Tenteler

Son çıkan tentelerde artık genellikle motorlu tenteler çok fazla tercih edilir. Bunun en büyük sebebi ise bu tür ürünlerin kullanımının çok kolay olmasıdır. Mesela eski tentelerde manuel sistem olduğundan bu tür durumlarda bu tentelerin açılıp kapanması çok zor oluyordu.

Bu tür durumlarda da özellikle kafe ve bar sahipleri tentelerini açıp kapar iken müşterilerini çok rahatsız ediyordu. Ancak motorlu otomatik sistem tentelerin ortaya çıkması ile birlikte ise artık böyle bir sorun ile karşılaşmak tarih oldu. Özellikle motorlu tenteler sayesinde müşteriler hiçbir şekilde rahatsız olmadan bu konuda bu tarz ürünlerin seçilmesi çok önemlidir.

Neden Cam Balkon Sistemlerini Tercih Etmelisiniz?
  • Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluıturarak kullanım alanlarınızı geniıletir.ferahlık saılar.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan oda, salon veya mutfaıınızın balkonları ısı deıerlerinde artıı saılar, enerji tasarrufu saılar.
  • Balkonlarınızı cam balkon cam balkon sistemi ile kapatma yapılarınızın gırınımını deıiıtirmez ayrıca deıerini yıkseltir.
  • Cam balkon sistemi binanızın mimari gırıntısı deıiıtirmediıinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
  • Saıladııı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
  • Katlanır cam balkon sistemleri hırsızlık riskini ınemli derecede azaltır.
  • Cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlarınız mevcut balkonunuzda bulunan mobilyalarınızı korur, ımrını uzatır